Cenu Wernera von Siemense získal bývalý student PřF JU

Český Siemens udělil Ceny Wernera von Siemense za rok 2023 nejlepším studentům, mladým vědcům a pedagogům.

Mgr. Václav Brabec, který na Katedře molekulární biologie a genetiky loni obhájil svou diplomovou práci, získal prestižní ocenění v kategorii nejlepší diplomová práce. Pod vedením Mgr. Davida Doležela, Ph.D. (Akademie věd ČR, Biologické centrum - Entomologický ústav) se se svou diplomovou prací, která se věnuje tématu "In silico a funkční analýza hodinového proteinu TIMELESS-M" umístil na 3. místě.

Gratulujeme k velkému úspěchu!

Medailonek k diplomové práci ke shlédnutí zde.

Více informací o výsledcích zde - Cena Wernera von Siemense 2023.