• Věda a výzkum

Podpora vědy na PřF JU

Oddělení pro vědu

Šíří informace o výzvách: projektové výzvy, soutěže a nominace na ocenění

Přijímá, kontroluje a odesílá grantové žádosti a zprávy (GA ČR, TA ČR, projekty ministerstev)

Eviduje grantové projekty a smlouvy

Ekonomický grantový servis

Připravuje grantové smlouvy, zajišťuje ekonomickou kontrolu projektových záležitostí (v obou případech je primárním kontaktem pro řešitele odd. pro vědu)

Kontroluje čerpání finančních prostředků, pomáhá uskutečňovat nákupy a platby v souladu s pravidly

Projektové oddělení

Administrace projektů EU a dalších zahraničních (přeshraničních) projektů

Projektový monitoring

Postdoktorské pozice

Univerzitní postdoktorské pozice: financování maximálně dvouletých pobytů - metodika.

Příjem žádostí + CV do středy 6. září 2023 Janě Meinelové, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Odd. pro vědu zajistí podpis pana děkana na žádostech postoupených rektorátu JU.

Žadatel předloží také prohlášení školitele v případě, že k 11.9.2023 nebude mít  ještě ukončené Ph.D. studium.

Přehled udělených pozic viz: https://www.jcu.cz/cz/veda-a-vyzkum/postdoktorske-pozice

Fakultní pozice: rozšířená podpora uchazečů o univerzitní postdoktorskou pozici, prodloužení stávajících pobytů

Finanční podpora

RVO prostředky kateder odvozené od vědeckého výkonu pracovišť