• Úvod
  • Fakulta
  • Katedry
  • Katedra experimentální biologie rostlin

Katedra experimentální biologie rostlin

O katedře

Katedra experimentální biologie rostlin garantuje magisterský studijní program Fyziologie a buněčná biologie rostlin a v rámci doktorského programu Integrativní biologie zastřešuje témata zaměřená na biologii rostlin.

Koordinuje bakalářské studijní programy a diplomové práce studentů zaměřené na fyziologii, anatomii, ekofyziologii, imunitu a biochemii rostlin, ale i na biofyziku fotosyntézy a procesy na biomembránách.

Kromě studia na všech úrovních kvalifikace (Bc., Mgr., RNDr., Ph.D.) je na katedře akreditováno ihabilitační řízení (doc.) a řízení ke jmenování profesorem (prof.) v oboru Fyziologie rostlin.

Katedra po vědecké i pedagogické stánce polupracuje s Ústavem molekulární biologie rostlin Biologického centra AV ČR a třeboňským pracovištěm Mikrobiologického ústavu AV ČR.

Vedoucí katedry

Zástupce vedoucího

Tajemnice

Aktuálně

Nacházíte se na novém webu fakulty/katedry

Nacházíte se na novém webu fakulty/katedry, ale některé věci tu zatím nefungují...

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1

0