Záchranný kruh matematiky

Studenti studijního programu učitelství matematiky pro SŠ poskytovali od začátku semestru do Vánoc individuální konzultace z matematiky studentům prvních ročníků všech bakalářských studijních programů (i neučitelských). Konzultace probíhaly on-line prostřednictvím MS Teams v týmu s názvem Záchranný kruh matematiky. Studenti učitelství připravili koncept Záchranného kruhu a po tři měsíce nabízeli a realizovali konzultace. Pro prváky byl Záchranný kruh matematiky výbornou možností pro získání podpory při přípravě na úspěšné zvládnutí matematických předmětů, pro studenty učitelství matematiky pak skvělou příležitostí k získání praktických zkušeností s výukou a také k získání stipendia. Záchranný kruh matematiky nabídneme prvákům také v příštím roce, on-line i prezenčně. Za finanční podporu děkujeme MŠMT.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1

0