Ohlédnutí za doktorandskou konferencí 2023

Letošní ročník doktorandské konference studentů studijních programů Biologie ekosystémů a Ekologie a Hydrobiologie/Limnologie se konal 1. - 2. února 2023, a to opět tradičně ve Vodňanech, v areálu MEVPISu, který poskytuje skvělé zázemí pro setkání doktorandů z naší katedry, jejich školitelů a dalších zainteresovaných odborníků a zájemců o obor. Konference je dobrou příležitostí vzájemně se informovat o tématech, která se řeší na katedře (program). Letošní konference měla velmi dobrou úroveň, všem doktorandům děkujeme za hezky připravené prezentace. Zvlášť pak blahopřejeme těm, jejichž prezentace se auditoriu líbily nejvíc: ze studentů prvního ročníku to byl Kiran Thomas, z vyšších ročníků to byli Sophie Mennicken (bronz), Roudaina Boukheloua a Paul Layoun (stříbro) a Izabela Mujakić a Cristian Villena Alemany (zlato).