• Fakulta
  • Aktuálně

Pozvánka na Mezinárodní přírodovědné soustředění na Šumavě

Národní park Šumava pořádá v termínu 19. - 26. srpna 2023 mezinárodní přírodovědné soustředění pro studenty vysokých škol s přírodovědeckým, lesnickým nebo pedagogickým zaměřením.

V hlavní tématem jsou "Klimatické změny a propojení environmentální výchovy s výchovou ke zdraví". Účastníci se vydají na exkurze do NP Šumava, ale také do NP Bavorský les. Vedle odborných přednášek zaměřených na klimatické změny proběhne i diskuse s ředitelem Správy NPŠ a ostatních zástupců národních parků.

Chcete se brodit bahnem s pocitem, že pomáháte přírodě? Chcete se osobně setkat s odborníky na přírodní vědy a dozvídat se zajímavosti o přírodě přímo na území národního parku? Chcete se setkat s vrstevníky s podobnými zájmy a mít spoustu netradičních zážitků?

Pokud jste na otázky výše odpověděli ano, jste přesně ti, kteří organizátoři pro přírodovědné soustředění hledají!

Více informací a přihláška viz odkazy níže.

Pokud máte zájem o účast na tomto odborném soustředění, přihlaste se do 15. 7. 2023 na této emailové adrese: