OJZ 560 – English through Sustainability

Popis kurzu:

Kód: OJZ 560

Název: English through Sustainability (Angličtina prostřednictvím udržitelnosti)

Zkratka: EtS

Délka trvání: jeden semestr

Úroveň dle CEFR: B2–C1

Kredity: 2

Cílová skupina studentů: Studenti magisterských i bakalářských oborů a doktorandi. Vítáni jsou i studenti z jiných fakult.

Vstupní požadavky/úroveň studentů dle CEFR: B1–B2

Pokud si nejste jisti, využijte rozřazovací test nebo „CEFR self assessment grid“ na našich webových stránkách.

Cíl: Kurz se zaměřuje na otázky spojené s udržitelností a změnou klimatu a rozvíjí dovednosti čtení, mluvení, poslechu, psaní, diskuse a prezentace v angličtině.

Obsah/charakteristika kurzu: Kurz zahrnuje úkolovou a projektovou výuku a poskytuje příležitost k procvičení všech dovedností v angličtině (čtení, poslech, mluvení a psaní). V každé hodině se studenti zaměří na diskusi o existujících postupech udržitelnosti v globálním i místním kontextu a nakonec naplánují vlastní akční kampaň.

Hodnocení/zápočet/příprava:

Získání zápočtu:

• Pravidelná účast (3 povolené absence)
  • Aktivní práce na hodinách
  • Jedna delší prezentace

Materiály: Veškeré materiály budou dostupné formou elearningu.

Další požadavky: Kurz není možné navštěvovat bez registrace ve STAGu.