Jihočeská univerzita opět na prvním místě v Leidenském žebříčku

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích se opět umístila na prvním místě z českých univerzit v Leidenském žebříčku! Ten hodnotí, jaké procento vědeckých prací publikovaných pod hlavičkou univerzity se nachází v horních 10 % nejprestižnějších časopisů, v případě JU je to 8,7 % publikací.

Tento úspěch je důkazem rostoucí kvality vědeckého výzkumu na Jihočeské univerzitě. Výsledky Leidenského žebříčku jsou významným ukazatelem excelence v oblasti výzkumu a potvrzují silnou pozici Jihočeské univerzity na národní i mezinárodní úrovni. Univerzita se nadále zaměřuje na podporu kvalitního výzkumu a inovací, které přinášejí hmatatelné výsledky a přispívají k rozvoji vědeckého poznání.

Gratulujeme a děkujeme všem kolegům, kteří svou prací přispěli k tomuto umístění.

Více informací naleznete zde -> Liedenský žebříček.

Přihlaste si
odběr newsletteru