Fotoreportáž Červnový den s Přírodovědeckou fakultou pro žáky ZŠ a SŠ

V týdnu od 17. do 21. června byly prostory Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity určeny žákům základních a středních škol. Každý den dorazilo zhruba 120 žáků, pro které bylo připraveno 19 stanovišť. Žáci na stanovištích, která jim připravil tým s více než 60 zaměstnanci a studenty, měli příležitost vyzkoušet si různé aktivity jako chemické pokusy, luminiscenci, práci virologa, tvorbu historické fotografie, strategie šíření rostlin ale také stanovovali protilátky proti klíšťové encefalitidě a zjistili jakým způsobem funguje fyzika a světlo kolem nás.

Podívejte se jaký úspěch měl letošní ročník Červnového dne s Přírodovědeckou fakultou v reportáži JTV

Děkujeme všem návštěvníkům, ale hlavně celému týmu, který se každý den staral o pestrý a zajímavý program.

Příští rok se budeme těšit na třetí ročník.

Přihlaste si
odběr newsletteru