Chcete se dát na jedinečnou cestu objevování a poznávání? Vítejte na PřF JU, rádi Vás touto cestou provedeme. Vezmeme Vás na místa nových možností, inspirace a vědeckého poznání. Vstupte!

Co vás čeká:

  • Široké spektrum studijních programů: Nabízíme studijní programy, které kopírují současné vědecké trendy a moderní pedagogické přístupy.

  • Vědecký růst: Naše fakulta je domovem nadšených vědců a pedagogů, kteří vám pomohou rozvíjet vaše myšlení a objevovat tajemství světa kolem nás.

  • Moderní výzkum: Jsme hrdou a aktivní institucí, která úspěšně působí v mezinárodním výzkumu. Spolupracujeme s univerzitami a excelentními badateli po celém světě. Podílíme se na inovacích, které mění svět. I vy se můžete stát součástí tohoto vzrušujícího procesu.

  • Zážitky na celý život: Nabízíme propojení se světovou vědeckou komunitou, zahraničními studenty i pedagogy. Můžete se zapojit do mezinárodních terénních výzkumů, navštívíte prestižní laboratoře a konference. Přitom všem ale nabízíme také moderní a pohodlný kampus v kouzelném jihočeském městě plném studentů.

Nastartujte svou akademickou kariéru na Přírodovědecké fakultě Jihočeské univerzity
a buďte součástí naší komunity vědců a objevitelů.

Vaše budoucnost začíná právě teď!

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2024 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1

0