OJZ 545 - English for TOEIC

• Úroveň dle CEFR:

B1–B2

• Kredity:

• Cílová skupina studentů:

studenti především bakalářského stupně studia, kteří se chystají skládat zkoušku TOEIC Listening and Reading

• Vstupní požadavky/úroveň studentů dle CEFR:

doporučená úroveň je B1

Pokud si nejste jisti, využijte rozřazovací test nebo „CEFR self assessment grid“ na našich webových stránkách.

• Cíl:

Příprava na zkoušku TOEIC Listening and Reading

• Obsah/charakteristika kurzu:

Kurz připraví studenty na úspěšné složení zkoušky TOEIC. Studenti se seznámí se strategiemi přístupu k jednotlivým typům otázek, na vzorových položkách si tyto strategie prakticky ověří. Kurz se zaměřuje na rozvoj poslechu, čtení a dalších dovedností, ale zahrnuje i části zaměřené na upevnění gramatiky a rozvoj slovní zásoby. Kurz je veden v angličtině.

• Hodnocení/zápočet/příprava:

Zápočet je udělen za docházku, práci v hodinách a splnění online testu nebo složení skutečné zkoušky TOEIC.

• Materiály:

dostupné na Moodle

• Další požadavky:

Kurz není možné navštěvovat bez registrace ve STAGu.