O mimořádných opatřeních v oblasti studia v zimním semestru akademického roku 2020/2021

ve znění ze dne 9. února 2020

Praktická výuka, kterou není možné realizovat distančním způsobem, je klíčovou součástí mnoha předmětů vyučovaných v rámci studijních programů realizovaných na Přírodovědecké fakultě JU. V rámci protiepidemických opatření vyhlášených vládou České republiky byla, mimo jiné, zakázána i praktická výuka ve studijních programech realizovaných na PřF. V zájmu zachování kvality vzdělávání umožněním náhradní výuky stanovuji následující opatření:

1. Povoluje se dokončení výuky předmětů ze zimního semestru akademického roku 2020/2021 v následujícím v letním semestru. Vyučující, kteří budou chtít náhradní výuku využít o svém záměru informují studijní oddělení a případné požadavky na prostory budou řešit s rozvrhářem.
  2. V případě náhradní výuky podle bodu 1 tohoto opatření mohou proběhnout zkoušky a zápočty z uvedených předmětů i v průběhu letního semestru.
  3. Předměty s náhradní výukou, které jsou prerekvizitami pro předměty v letním semestru, se pro účely kontroly při zápisu do letního semestru považují za splněné.
  4. Termín pro kontrolu splnění požadavků uvedených v článku 24 odstavci 1 Studijního a zkušebního řádu JU stanovený v Opatření děkana o organizaci akademického roku 2020/2021 se spojuje s kontrolou studia za celý akademický rok 2020/2021. Termín této kontroly bude specifikován. Opatření děkana o organizaci akademického roku 2021/2022.
  5. Toto znění opatření vstupuje v platnost dnem vydání. Předchozí znění se tímto zrušuje.

V Českých Budějovicích, 8. 2. 2021

Prof. Ing. Hana Šantrůčková, CSc.

Přihlaste si
odběr newsletteru