Centrum pro přírodovědné vzdělávání

Je místem setkávání a tvůrčí činnosti  studentů středních a vysokých škol, studentů učitelských oborů, VŠ i SŠ pedagogů.

Soustředění Biologické olympiády

Soustředění pro řešitele BiO je víkendová akce pro mladé nadějné biology, kteří by se rádi dozvěděli něco víc o tom, jak vypadá opravdová věda a nakoukli pod pokličku života a studia na vysoké škole. Pro účastníky je vždy připraven bohatý program plný přednášek a praktických cvičení vedených odborníky z PřF JU. Mimo to je součástí soustředění i půldenní exkurze s demonstrací organismů a místních zajímavostí. Akce probíhá jednou ročně, a to zpravidla na podzim. Účastníci jsou vybíráni na základě motivačního dopisu, který by měl obsahovat hlavně dosažené úspěchy v Biologické olympiádě nebo jiné přírodovědné soutěži a plánované zaměření studia na vysoké škole. Celé soustředění (kromě dopravy) je pro účastníky hrazeno Přírodovědeckou fakultou JU.

Na budoucí účastníky se těší organizátoři:

Letošní ročník: Petr Lunga – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Garant: Mgr. Michaela Syrová, Ph.D. – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V letošním roce se soustředění koná v termínu od 10. do 13. 11. v Lomech u Kunžaku

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2024 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1

0