Rektor JU ocenil členku Katedry molekulární biologie a genetiky za vědeckou práci

V úterý 1. října proběhlo slavnostní zahájení nového Akademického roku 2024/2025. Při této příležitosti bylo rektorem univerzity prof. Ing. Pavlem Kozákem, Ph.D. oceněno několik osobností za jejich vědeckou a pedagogickou práci.
Cenu Zděnka Veselovského udělovanou v oborové kategorii přírodní vědy letos obdržela členka Katedry molekulární biologie a genetiky RNDr. Gabriela Krejčová, Ph.D. za svou vědeckou práci, ve které se zabývala molekulárním mechanismem, který propojuje nutriční nároky aktivovaných imunitních buněk se změnami systemického metabolismu.

Gratulujeme k ocenění a přejeme další vědecké úspěchy.

Přihlaste si
odběr newsletteru