Fakulta hostila konferenci ACIT - International Conference Advanced Computer Information Technologies

Konference ACIT (International Conference Advanced Computer Information Technologies) se pořádá každoročně od roku 2011. V letech 2011 až 2017 to byla ukrajinská konference se zahraniční účastí pořádaná na univerzitě v Ternopilu.

Přírodovědecká fakulta Jihočeské univerzity nabídla možnost uspořádat konferenci v jejich prostorách v letech 2018, 2019 a 2024. Příspěvky konference jsou indexovány v WoS a Scopus. Konference se zaměřuje na následující témata:

• Computational Intelligence and Mathematical Modelling
  • Information in Economy and Management
  • Cyber Security
  • Specialized Information and Computer Systems
  • Artificial Intelligence and Cognitive Systems
  • Information Technology in Education

Západoukrajinská národní univerzita pro nadané středoškoláky v posledním roce SŠ pořádá školu informatiky. Studenti za dohledů vysokoškolských pedagogů zde řeší své projekty. Řešitelé nejlepších projektů byli pozváni na konferenci ACIT 2024, aby zde své projekty odprezentovali.

Přihlaste si
odběr newsletteru