Dr. Michaela Fencková byla zvolena do vzdělávacího výboru FENS

Dr. Michaela Fencková z Katedry molekulární biologie a genetiky, Přírodovědecké fakulty, byla zvolena členkou vzdělávacího výboru (Committee for Higher Education and Training (CHET)) Federace evropských neurovědeckých společností (FENS). Ve své roli ve výboru CHET bude Dr. Fencková odpovědná za koordinaci a podporu vzdělávacích a tréninkových aktivit v oblasti neurověd po celé Evropě.

FENS new leadership announcement

„Je to poprvé, co bude naše země zastoupena ve výboru CHET, což se dá hodnotit jako významný úspěch a zviditelnění české neurobiologie. Zároveň je to i vynikající příležitost pro Jihočeskou univerzitu zapojit se do mezinárodních školících kurzů a programů výměny studentů prostřednictvím sítě Evropských škol neurověd (NENS),“ říká Dr. Fencková.

Doktorce Fenckové ke zvolení srdečně blahopřejeme.

Foto: Dr. Michaela Fencková, zdroj: L´Oreal pro ženy ve vědě

Přihlaste si