Zintegruj se - vyrovnávací kurz matematiky pro nastupující studenty

V září před začátkem semestru jsme nabídli všem prvákům v bakalářských oborech vyrovnávací kurz matematiky. Kurz skvěle připravili a vedli studenti magisterského studijního programu učitelství matematiky pro SŠ a jeho vytvoření a realizaci podpořilo MŠMT.
Kurz byl úspěšný a ujal se také jeho název Zintegruj se. Stihli jsme jej uspořádat v období před koronavirovými omezeními chodu univerzity a účastníci se kromě počítání také stihli poznat mezi sebou. Získali tak spoustu užitečných nejen matematických informací od starších kolegů na fakultě.
Vyrovnávací kurz matematiky Zintegruj se nabídneme budoucím prvákům i v příštím akademickém roce a opět předpokládáme, že na jeho realizaci se budou podílet studenti učitelství matematiky. 

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1

0