Popularizace fyziky v moderním praktiku – workshop pro učitele středních škol

Vážení a milí kolegové,

připravili jsme pro Vás jednodenní workshop fyzikálních praktik, ve kterém Vás chceme seznámit s několika novými úlohami na téma - optika, jaderná a atomová fyzika.

Kurz se uskuteční v pátek 26. května v profesionálních laboratořích Katedry fyziky PřF JU, od cca 8:00.

Kurz je mimo jiné zaměřen také na popularizaci fyziky a technických studijních oborů.

Před začátkem akce Vám zašleme v elektronické podobě studijní materiály k samostudiu (cca A4). Navážeme praktickou částí kurzu, kdy každý účastník na vybraných úlohách provede měření a zpracuje výsledky.

Součástí kurzu bude také diskuse výsledků, seminář, jak téma konkrétní úlohy populárně prezentovat studentům středních škol.

Akce je pedagogům poskytován zdarma a je akreditována v systému DVPP.

Počet účastníků akce je limitován.

Své dotazy a případné přihlášky posílejte, prosím, na adresu Evy Gardianové: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• Přečteno: 489