Podzimní botanický víkend pro učitele a žáky

Vážení a milí středoškolští učitelé,

zveme Vás na:

Podzimní Botanický Víkend pro SŠ pedagogy a žáky,

který se bude konat v okolí Vranovské přehrady v termínu 1. a 2. října 2022.

Sraz účastníků bude v pátek v odpoledních hodinách 30. září v Hotelu na Chmelnici, nedaleko vesničky Oslnovice.

HOTEL NA CHMELNICI - Ubytování na Vranově (ubytovaninavranove.cz)

Cena ubytování včetně polopenze je 660,- Kč /osoba, den. (platí se na místě)

Areál je zamluvený pouze pro nás, pokud by někdo neměl zájem o stravné, lze jej odhlásit. K dispozici ale nebude kuchyňka.

Ubytování je dobře dostupné pro auta, ale nezajíždí sem žádná hromadná doprava. Nejblíže se dostanete do Oslnovic, odtud je ubytování vzdáleno asi dva kilometry. Po domluvě jsme ale schopni svoz účastníků zajistit.

Předpokládaný konec akce je v neděli 2. října po 14.00.

Víkend je také vhodný pro Vaše studenty (max. 2 studenti na učitele)

• Přečteno: 612