Instrukce k promoci září 2021

Vážení čerství absolventi,

úspěšně jste zakončili bakalářské, magisterské či doktorské studium na Přírodovědecké fakultě, k čemuž Vám srdečně blahopřeji. Nyní Vás čeká ještě promoce. Promoce se budou konat 17. září 2021 v DK Slavie (velká žlutá budova na nábřeží Malše za Jihočeským divadlem).

V příloze najdete rozdělení do skupin pro promoční obřad.

Moc bychom si přáli, aby Vám a Vašim blízkým zůstaly na promoci hezké vzpomínky, proto spoléhám, že i Vy se budete spolu s námi snažit, aby průběh promoce byl hladký a důstojný. K tomu je mimo jiné potřeba, abyste se před vlastním obřadem seznámili s jeho scénářem a vyzkoušeli si některé části. Proto Vás prosím, abyste se dostavili včas k instruktáži:

• první skupina v 9:00 hodin,
  • druhá skupina v 11:30 hodin,
  • třetí skupina v 14:00 hodin.

Začátky promocí jsou v 9:45 hodin, 12:15 a ve 14:45 hodin.

Hostům, které si na promoci pozvete, sdělte, že cca 20 minut před zahájením obřadu (tedy od 9:25, 11:55 a od 14:25) budou moci zaujmout místa v sále. Míst k sezení by měl být dostatek.

Abychom minimalizovali riziko šíření onemocnění COVID-19, budou během celého dne platit následující opatření:

• všechny osoby pohybující se mimo trvání promočního obřadu v objektu musí používat vhodnou ochranu dýchacích cest (respirátor třídy FFP2 nebo roušku srovnatelné kvality), osoby bez takové ochrany nebudou na akci vpuštěny;
  • povinnost mít během obřadu nasazenou ochrany dýchacích cest neplatí pro promoční kolegium a promované absolventy.

Pokud někdo z Vás ví určitě, že se promočního obřadu nezúčastní, prosím, aby to sdělil na studijní oddělení.

Ještě jednou blahopřeji k úspěšnému zakončení studia a těším se na shledanou s Vámi v den promoce.