Menu

TOEIC for ALL


aneb

ostrá zkouška nanečisto

Ověřte si svou úroveň angličtiny v rámci akce TOEIC for ALL – zúčastněte se zkoušky TOEIC za sníženou cenu a získejte informaci o své pokročilosti. Bude-li se Vám výsledek líbit, můžete si přikoupit certifikát.

Co je TOEIC?

TOEIC® Listening and Reading je v současnosti nejčastěji skládanou zkouškou z anglického jazyka v pracovním prostředí. Jejím výsledkem je bodové ohodnocení, které je převedeno na odpovídající úroveň (A1-C1) dle Společného evropského referenčního rámce. Certifikát lze uplatnit u zaměstnavatelů na celém světě. Přírodovědecká fakulta JU tuto zkoušku používá jako alternativu k bakalářské zkoušce.

Co nabízí akce TOEIC for All?

Zaregistrovaní účastníci absolvují zkoušku TOEIC Listening and Reading za snížený poplatek ve výši 400 Kč (běžná cena zkoušky pro veřejnost je 2.340 Kč). Do tří týdnů po vykonání zkoušky elektronicky obdrží informace o dosaženém skóre a jeho převodu na odpovídající úroveň dle Evropského referenčního rámce. V případě, že budou s výsledky spokojeni, mohou si dokoupit oficiální certifikát (1.200 Kč).

Studentům PřF JU bude zkouška uznána místo bakalářské zkoušky na základě elektronického bodového hodnocení bez nutnosti zakoupit certifikát.

T4AKdy: 8.12.2017, registrace: 10:15, zkouška: 10:45 – 12:45

Kde: PřF JU, Budova C učebna C2

Registrace a platba do: 15.11.2017

KAPACITA AKCE JE OMEZENÁ!