Menu

Akce

Den kybernetické bezpečnosti na JU

V úterý 10. 10. 2017 proběhla na Přírodovědecké fakultě série odborných přednášek pořádána Ústavem aplikované informatiky Přírodovědecké fakulty JU ve spolupráci se sdružením CZ.NIC v rámci celorepublikové iniciativy: říjen, měsíc kybernetické bezpečnosti.

Více

Pozvánka na 4. ročník soutěže Quarry Life Award

Skupina HeidelbergCement, jejíž součástí jsou v České republice společnosti Českomoravský cement, a.s., a Českomoravský štěrk, a.s., vyhlásila letos v květnu již čtvrtý ročník mezinárodní vědecké a vzdělávací soutěže Quarry Life Award.

Více

Podzimní botanické exkurze

Zveme Vás na Podzimní botanické exkurze pořádané katedrou botaniky Přírodovědecké fakulty JU.

Více

Týden se současnou biologií 2017

Minulý týden přivítala Přírodovědecká fakulta JU 16 středoškolských studentů z celé České republiky na oblíbené akci Týden se současnou biologií, v rámci které byl pro studenty připraven zajímavý program jak v terénu, tak v posluchárnách a laboratořích fakulty.

Více

Naše objevy

Nepřehlédněte rubriku, ve které dvakrát týdně představujeme aktuální výzkumy a objevy našich vědců.

Více

Projekty Přírodovědecké fakulty JU financované z fondů EU

Níže najdete přehled projektů financovaných z fondů EU, které jsou v současné době realizovány na Přírodovědecké fakultě JU.

Více

Přeshraniční studijní obory

Přírodovědecká fakulta nabízí studium dvou přeshraničních studijních oborů (Biological Chemistry a Bioinformatics), jejichž studium probíhá v angličtině a je realizováno ve spolupráci s Johannes Kepler Universität v Linci.

Více

Patříme mezi deset nejlépe hodnocených fakult v ČR

Podle žebříčku Střediska vzdělávací politiky patří naše fakulta mezi deset nejlépe hodnocených fakult českých veřejných vysokých škol.

Více

Stipendia na Přírodovědecké fakultě

Přehled stipendií, která je možné získat na PřF JU.

Více

Oddělení jazyků PřF JU

Oddělení jazyků Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity zajišťuje výuku jazyků pro studenty Přírodovědecké fakulty, ale vítáni jsou i studenti z jiných fakult. Základním vyučovaným jazykem je angličtina, nabízíme však také výuku dalších jazyků.

Více
<< předchozí 1 2 následující >>